Tvárové ošetrenia

CLEAN QUIR PREMIUM
59€
Kombinované ošetrenie, ktoré sa skladá z mechanického a prístrojového čistenia. Cieľom je vyčistiť mazové zátky, zmenšiť veľkosť pórov, znížiť počet pupienkov a posilniť pokožku. Základom zdravia a dobrej kondície pokožky je jej pravidelné ošetrenie do hĺbky. Odstránenie jej zrohovatelej vrstvy, ktorá bráni prieniku výživy. Dôkladné vyčistenie hlbších vrstiev pokožky ultrazvukom, odstráni prebytočný maz, rôzne nečistoty, toxíny a odpadové látky nahromadené v koži. Ošetrenie je doplnené o kyslíkové ošetrenie Oxylifting pre dôkladné dočistenie a upokojenie pokožky.
QUIR BOOSTER THERAPY
79€
Ošetrenie vhodné pre 30+ Ošetrenie, ktoré dodá Vašj pleti rozjasnenie a okamžitý booster efekt. Zahŕňa enzými, kyselinu hyalurónovú, botoxové sérum. Účinok je podporený dermarollerom pre lepšie vpravenie aktívnych látok a biocelulóznou maskou.
BioRePeel Cl3
od 89€
Revolučné ošetrenie, ktoré vám pomôže získať mladšie a zdravšie pôsobiacu pleť. Revolučné dvojfázové ošetrenie, ktoré kombinuje peelingové a biorevitalizačné účinky. Je ideálne pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť vzhľad svojej pleti, odstrániť drobné nedokonalosti a spomaliť proces starnutia. Fáza 1: Peeling - Fáza 1 je založená na kyseline trichlóroctovej (TCA). Táto kyselina je účinnou látkou, ktorá pomáha obnoviť prirodzený proces obnovy kože. TCA peeling odstraňuje odumreté bunky z povrchu pokožky a stimuluje tvorbu nových kolagénových a elastínových vlákien. Fáza 2: Biorevitalizácia - Fáza 2 je založená na aminokyselinách, vitamínoch a mineráloch. Tieto látky pomáhajú vyživiť pokožku a podporiť jej regeneračné procesy. Biorevitalizácia pokožky pomocou BioRePeel Cl3 pomáha zlepšiť jej hydratáciu, elasticitu a pevnosť. BioRePeel Cl3 je účinné ošetrenie, ktoré môže pomôcť pri riešení nasledujúcich problémov: Akné, Pigmentové škvrny, Drobné vrásky, Suchá a dehydratovaná pleť, Nejednotný tón pleti, Znížená elasticita pleti. Výsledky ošetrenia BioRePeel Cl3 sú viditeľné už po prvom ošetrení. Pleť je po ošetrení jemnejšia, hladšia a sýtejšia farbou. Drobné vrásky sú menej viditeľné a pigmentové škvrny sú svetlejšie.
Mezoterapia
od 89€
Ošetrenie, ktoré vám vráti mladosť. Pri mezoterapii sa do pokožky vpichujú malé množstvá špeciálnych roztokov, ktoré obsahujú účinné látky, ako sú kyselina hyaluronová, vitamíny, aminokyseliny a minerály. Tieto látky pomáhajú stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu, čím zlepšujú pevnosť, pružnosť a hydratáciu pokožky. Mezoterapia tváre môže pomôcť s nasledujúcimi problémami: Vrásky, Pigmentové škvrny, Suchá pokožka, Ochabnutá pokožka, Akné, Jazvy. Mezoterapiasa vykonáva pomocou tenkých ihličiek, ktoré sa vkladajú do pokožky v malých intervaloch. Ošetrenie je zvyčajne bezbolestné alebo len mierne bolestivé. Po ošetrení sa môže pokožka tváre začervenať a opuchnúť. Účinky mezoterapie sa začnú prejavovať už po prvom ošetrení. Plný efekt sa však dosiahne po niekoľkých ošetreniach. Zvyčajne sa odporúča absolvovať 3 až 6 ošetrení v intervale 2 až 4 týždne.
Hifutherapy 4D
od 179€
Revolučné ošetrenie tváre bez skalpela. Technológia, ktorá dokáže spomaliť proces starnutia tváre a zlepšiť jej vzhľad bez potreby chirurgického zákroku. Ošetrenie využíva vysoko intenzívny fokusovaný ultrazvuk, ktorý preniká hlboko do kože a stimuluje tvorbu kolagénu. Kolagén je bielkovina, ktorá je zodpovedná za pevnosť a pružnosť pokožky. Aké výsledky možno dosiahnuť ošetrením HIFUtherapy 4D?: Vytiahnutie a spevnenie ochabnutej pokožky, Zníženie hĺbky vrások, Zlepšenie tónu a textúry pleti, Zlepšenie elasticity pleti. Ošetrenie je vhodné pre všetky osoby, ktoré chcú spomaliť proces starnutia tváre a zlepšiť jej vzhľad. Ošetrenie HIFUtherapy 4D je vo všeobecnosti bezpečné. Medzi možné riziká a vedľajšie účinky patrí: Mierne začervenanie pokožky, ktoré zvyčajne vymizne do niekoľkých hodín, Bolesť v mieste ošetrenia, ktorú možno zmierniť liekmi proti bolesti. Pre pohodlný priebeh ošetrenia Vám odporúčame dať si tabletku proti bolesti.
Oxygeneo
89€
Intenzívna starostlivosť o pleť, ktorá funguje. OxyGeneo je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré kombinuje 3 účinné techniky: exfoliáciu, infúziu a okysličenie. Vďaka tomu poskytuje komplexnú starostlivosť o pleť, ktorá zlepšuje jej vzhľad, štruktúru a zdravie. Ošetrenie Oxygeneo je vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Ak hľadáte komplexné ošetrenie pleti, ktoré vám pomôže zlepšiť jej vzhľad, štruktúru a zdravie, ošetrenie Oxygeneo je skvelou voľbou.
Rádiothermolifting
od 89€
Omladnite bez chirurgického zákroku. Rádiofrekvenčný lifting tváre je neinvazívny kozmetický zákrok, ktorý pomáha spevniť a vyhladiť pokožku tváre. Využíva rádiofrekvenčné vlny na stimuláciu tvorby kolagénu a elastínu, ktoré sú dôležitými stavebnými kameňmi pokožky. Po rádiofrekvenčnom liftingu tváre sa pokožka spevnie a vyhladí. Vrásky sa zmenší alebo úplne zmiznú. Výsledky sú trvalé, ale je potrebné ošetrenie opakovať, aby sa udržali. Ak túžite po mladšej a pevnejšej pleti, rádiofrekvenčný lifting tváre je skvelou voľbou. Aké sú výhody rádiofrekvenčného liftingu tváre? Je neinvazívny, čiže nevyžaduje žiadny chirurgický zákrok. Je bezpečný a bezbolestný. Má okamžité výsledky. Je trvalý, ale je potrebné ošetrenie opakovať.
Hydrafacial
od 79€
Ošetrenie tváre, ktoré vám vráti mladistvý vzhľad. HydraFacial je neinvazívne ošetrenie tváre, ktoré kombinuje čistenie, exfoliáciu, hydratáciu a antioxidačnú terapiu v jednom zákroku. Je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť vzhľad svojej pleti, ale nechcú podstúpiť invazívny zákrok. Výhody ošetrenia HydraFacial: Zlepšuje vzhľad pleti, Čistí pleť od nečistôt a odumretých buniek, Hydratuje pleť, Vyživuje pleť, Zlepšuje tón pleti, Zmierňuje zápaly, Znižuje výskyt akné. Ošetrenie HydraFacial sa zvyčajne vykonáva raz za mesiac. Pri pravidelnom opakovaní ošetrenia sa výsledky môžu ešte zlepšiť.
Oxylifting
69€
Oxylifting je neinvazívna metóda ošetrenia pleti, ktorá využíva kombináciu kyslíka a účinných látok na dosiahnutie omladenia pleti. Ošetrenie je bezbolestné a bezpečné a je vhodné pre všetky typy pleti. Pri oxyliftingu sa pomocou špeciálnej pištole do pokožky aplikuje kyslík pod tlakom. Kyslík stimuluje krvný obeh a podporuje tvorbu kolagénu. Spolu s kyslíkom sa do pokožky aplikujú aj účinné látky, ktoré pôsobia na konkrétne problémy pleti. Ak hľadáte neinvazívnu metódu ošetrenia pleti, ktorá vám pomôže omladiť vašu pleť, oxylifting je pre vás tou správnou voľbou.