KADERNÍCTVO ZAMERANÉ NA ZDRAVIE VAšICH VLASOV A VLASOVEJ POKOžKY

KADERNÍCTVO

prémiové ORGANICKé vlasové farby

FARBENIA

Profesionálne po každej stránke. Bez zbytočnej chémie. Prekryjú šediny a vykúzli želanú farbu. Vlasy zostanú hydratované a vyživené.

Farby obsahujú zložky ako Extrakt z lotusového kvetu, silu a objem z babasového oleja, viskozitu z kukurice, vitamín C ako antioxidant, extrakt z gardénie s antiseptickými účinkami a výživné kakaové maslo a kokosový olej. Máme širokú škálu odtieňov.

Nerobte kompromisy na vašom zdraví, zvoľte si organickú farbu!!!

zdravie vlasov a vlasovej pokožky

TRICHOLÓGIA

Trápia vás mastné vlasy, svrbenie pokožky, nános lupín vo vlasoch? Chcete zabrániť rednutiu vlasov alebo vám prekážajú vaše jemné vlasy či zničené vlasy bez akéhokoľvek objemu? Trichologické vyšetrenie a čistenie vlasovej pokožky môže byť pre vás riešením. Tento proces sa zameriava na identifikáciu príčin problémov s vlasmi a pokožkou hlavy, a následne ich liečbu a prevenciu.

Naše kaderníčky sú školené odborníčky na liečbu problémov s vlasmi a pokožkou hlavy, zameriavaju sa na odstraňovanie príčin problémov a poskytovanie individuálnej starostlivosti pre každého klienta.

OŠETRENIE PROTI KREPATENIU VLASOV

UNDER CONTROL

Osviežujúce ošetrenie pre suché a strapaté vlasy. Poskytuje lesk a hebkosť. Eliminuje krepovatenie a elektrostatiku. Pomáhaudržiavať vlasy vdisciplínetým, že ich chráni pred zdrojmi tepla (fén, žehlička) a vlhkosťou. Nezanecháva žiadne zvyšky, nemastí a nezaťažuje vlasy.

vlasové wellness

RITUÁLY

Ritualy sú navrhnuté tak, aby umožnili zákazníkom zažiť príjemný a relaxačný zážitok, ktorý zároveň pomáha udržiavať zdravé vlasy a vlasovú pokožku. Tieto rituály zahŕňajú kombináciu rôznych krokov, ktoré sú prispôsobené individuálnym potrebám zákazníkov a ich typu vlasov.

Rituál sprevádza relaxačná hudba, sviečky a aromaterapia. Absolvujete wellness zážitok ktorý zahŕňa: masáž hlavy, ramien, rúk, diagnostiku vlasovej pokožky, čistenie vlasovej pokožky a ošetrenie celých dĺžok vlasov. Odídete s dokonalým výsledkom zdravých, vyživených vlasov a príjemne zrelaxovaní.


“Profesionalny pristup, poradenstvo od kadernicky Sylvie ako i vlasova kozmetika, ktora ma velmi milo prekvapila, vlasky su uplne ine na hmat, maju lesk a posobia velmi zdravo. Za mna super..po dlhej dobe naozaj prijemna zmena. dakujem”

– Andrea S.

“Kaderníčka sa vyhrala s každým vlasom. Mala som zážitok.”

– Ida O.

“Fantasticky pristup v kadernictve Quir od Silvie ktora bola maximalne profesionalna a poradila vo vsetkom co sa tyka vlasovej pokožky a vlasov. Dakujem.”

– Bashka B.
SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Tešíme sa na Vás QUIR – SKIN & VISAGE LOUNGE