Telové ošetrenia

Ems Sculptor
1 lokalita - 79€, Balík 4 sedení - 249€
EMS Sculptor je neinvazívne ošetrenie, ktoré využíva vysokofrekvenčnú elektromagnetickú energiu na spevnenie a formovanie svalov. Ošetrenie je bezbolestné a trvá približne 30 minút.EMS Sculptor používa vysokofrekvenčnú elektromagnetickú energiu, ktorá spôsobuje kontrakcie svalov. Tieto kontrakcie sú podobné kontrakciám, ktoré sa vyskytujú pri intenzívnom cvičení. V priebehu 30-minútového ošetrenia sa svaly stiahnu až 30 000-krát. Ošetrenie EMS Sculptor má niekoľko výhod: Je neinvazívne, takže nehrozia žiadne komplikácie, Je bezbolestné, Je účinné pri chudnutí a spevnení svalov, Výsledky sú viditeľné už po niekoľkých ošetreniach. Ošetrenie EMS Sculptor je vhodné pre ľudí, ktorí chcú: Znížiť podkožný tuk, Spevniť svaly, Vytvarovať postavu. Ošetrenie EMS Sculptor je možné využiť na nasledujúce partie tela: Brušné svaly, Zadok, Svaly paží, Svaly stehien. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov je zvyčajne potrebné absolvovať 4-6 ošetrení v intervale 2-3 sedenia za týždeň.
LASEROVÉ ODBÚRAVANIE TUKU/CELULITÍDY
1 LOKALITA - 109€, 2 LOKALITY - 189€
Chcete schudnúť a zbaviť sa celulitídy? Power Shape je tou správnou voľbou pre vás! Power Shape je najmodernejší prístroj na odbúravanie tuku a celulitídy, ktorý kombinuje tri účinné technológie: Rádiofrekvencia (RF) - pôsobí hlboko v pokožke a stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu. Tým sa pokožka vypne a spevnie. Vákuum - zlepšuje prekrvenie pokožky a podporuje lymfatický obeh. Soft-laser - pôsobí priamo na tukové bunky a znižuje ich veľkosť. Vďaka tejto kombinácii technológií Power Shape dosahuje vynikajúce výsledky pri: Redukcii tuku v problematických oblastiach, ako sú brucho, stehná, zadok, boky či ruky, Odstránení celulitídy, Spevnení pokožky. Laserové odbúravanie tuku je bezbolestné a neinvazívne ošetrenie, ktoré pomáha tvarovať postavu a zlepšiť kontúry tela. S rýchlym obnovovacím procesom a minimálnou rekonvalescenciou je to ideálna voľba pre tých, ktorí túžia po zlepšení svojej postavy.
RÁDIOFREKVENČNÉ TVAROVANIE POSTAVY
1 LOKALITA - 89€, 2 LOKALITY - 149€
Zbavte sa celulitídy a schudnite bez diéty a cvičenia Rádiofrekvenčné tvarovanie postavy je neinvazívna metóda, ktorá vám pomôže zbaviť sa celulitídy, schudnúť a spevniť pokožku. Ošetrenie je založené na aplikácii rádiofrekvenčných vĺn, ktoré prenikajú do kože a podkožia a stimulujú tvorbu kolagénu a elastínu. Ako rádiofrekvencia funguje? Rádiofrekvenčné vlny spôsobujú ohrievanie podkožného tkaniva. To vedie k rozkladu tukových buniek a stimulácii tvorby nového kolagénu a elastínu. Kolagén je proteín, ktorý zaisťuje pevnosť a pružnosť pokožky. Elastin je proteín, ktorý zaisťuje elasticitu pokožky. Rádiofrekvenčné tvarovanie postavy má nasledovné účinky: Zníženie celulitídy, Zníženie objemu, Spevnenie pokožky, Zlepšenie elasticity pokožky. Najčastejšie sa ošetrujú nasledovné oblasti: Brucho, Boky, Stehna, Zadok, Ruky, Podbradok. Ošetrenie sa zvyčajne vykonáva v sérii 6-10 sedení. Medzi jednotlivými sedeniami by mal byť interval 1-2 týždne. Počas ošetrenia sa na ošetrovanú oblasť aplikuje špeciálny gél a potom sa pomocou prístroja vysielajú rádiofrekvenčné vlny. Ošetrenie je bezbolestné a pohodlné.