Estetická medicína

Aplikácia kyseliny hyalurónovej
Teosyal - od 280€
Zbavte sa vrások a získajte prirodzene mladistvý vzhľad. Kyselina hyalurónová je prirodzená látka, ktorá sa nachádza v ľudskom tele. Má schopnosť viazať vodu, čím dodáva pokožke hydratáciu, objem a pružnosť. Vyplnenie pleti kyselinou hyalurónovou je zákrok, ktorý môže pomôcť odstrániť vrásky, vyhladiť pokožku a vrátiť jej mladistvý vzhľad. Aplikujeme ju na vyrovnanie hlbších vrások, napríklad nosovo-ústnych rýh, vrások na čele, nad hornou perou. Používame ju na zväčšenie a skrášlenie pery, na vystuženie kontúr pery, alebo na nadvihnutie ústnych kútikov. Vynikajúca je k vytvoreniu strateného objemu na tvári, k vytvoreniu prirodzených kontúr tváre, a môžeme s ňou upravovať rôzne estetické nedokonalosti, ako napr. krivý nos alebo peru tvaru M.
Alikácia botulotoxínu
1 lokalita - 110€
Botulotoxín sa používa na odstraňovanie mimických vrások na tvári. Po vpichnutí blokuje prenos informácie na nervovo-svalovom spojení, takže zasiahnutý sval sa prestáva hýbať. Výborne pôsobí aj na tzv. vranie nohy, vejárovité vrásky, ktoré vznikajú vo vonkajších očných kútikoch pri úsmeve. Prirodzená mimika zostáva zachovaná, takže aj keď v niektorých partiách tváre nevieme vytvoriť vrásky, nepôsobí to strnulo. Tvár vyzerá mladšie, uvoľnene, vrásky sa stratia. Efekt je vynikajúci najmä u začínajúcich vrások a vrások žien v strednom veku.
Profhilo
280€
Revolučné riešenie pre omladenie pleti bez chirurgického zákroku. Profhilo je revolučná mezoterapeutická liečba, ktorá využíva inovatívny hyaluronátový koktail na lifting a omladenie pleti. Výsledkom je pevnejšia, hydratovaná a žiarivejšia pleť bez vrások a ochabnutia.Profhilo je unikátny v tom, že sa aplikuje len v niekoľkých bodoch na tvári a krku. Tieto body sú strategicky umiestnené tak, aby stimulovali produkciu vlastného kolagénu a elastínu v pokožke. Výsledkom je viditeľné zlepšenie elasticity a pevnosti pokožky. Najlepšie výsledky sú viditeľné u ľudí vo veku 35 rokov a starších.
Skinbooster revitrane
250€
Obnovte svoju pleť s Revitrane. Tento revolučný produkt využíva silu kyseliny hyaluronovej na dodanie hydratácie, vypĺňanie vrások a stimuláciu tvorby kolagénu. Výsledkom je žiarivá, mladistvejšia pleť, ktorá vyzerá oveľa sviežo a zdravo. Revitalizácia pleti je založená na injekčnej aplikácii kyseliny hyaluronovej do pokožky. Revitrane Skinbooster obsahuje vysoko čistú kyselinu hyaluronóvú, ktorá je stabilizovaná špeciálnym procesom, aby bola odolná voči rozkladu a poskytla dlhodobý účinok. Revitalizácia pleti Revitrane Skinboosterom je vhodná pre mužov aj ženy, ktorí chcú obnoviť hydratáciu, vypĺňať vrásky a zlepšiť celkový vzhľad svojej pleti. Produkt je obzvlášť vhodný pre ľudí, ktorí majú suchú, dehydratovanú pokožku, vrásky, strie alebo ochabnutú pokožku. Po niekoľkých sedeniach Revitrane Skinboosteru začnete pozorovať zlepšenie elasticity a hydratácie vašej pokožky. Vrásky budú menej viditeľné a vaša pleť bude vyzerať omladená a svieža.
Vlasová mezoterapia
170€
Účinná liečba vypadávania vlasov. Injekčná mezoterapia vlasov je moderná liečebná metóda, ktorá sa používa na liečbu vypadávania vlasov. Ide o zákrok, pri ktorom sa do pokožky hlavy aplikujú injekcie s obsahom účinných látok, ktoré stimulujú rast vlasov a zlepšujú ich kvalitu. Mezoterapia vlasov je vhodná pre ľudí, ktorí trpia vypadávaním vlasov. Môže byť použitá pri rôznych typoch vypadávania vlasov, vrátane: Androgenetickej alopécie (genetického vypadávania vlasov), Alopecie areata (cirhóznej alopécie), Alopécia telogen effluvium (telogénového vypadávania vlasov).
SISTHAEMA HEVO+T
280€
Výnimočnosť produktu spočíva v kombinácii 2 látok – fragmentovanej hyalurónovej v dvoch molekulových hmotnostiach a trehalózach. Táto unikátna kombinácia zabezpečuje dlhodobú hydratáciu kože, čím udržuje pleť napnutú a hydratovanú dlhšiu ako v prípade aplikácie samotnej kyseliny hyalurónovej. - Pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť maximálnu a dlhodobé omladenie a zvýraznenie prirodzených čŕt tváre - Pre tých, ktorí hľadajú riešenie prakticky bez vedľajších účinkov - Pre tých, ktorí chcú dlhodobo stimulovať produkciu typu III., ktorý je považovaný za následky mladosti Sisthaem sa aplikuje pomocou jemnej kanyly, patentovanou technikou TENSE TECHNIQUE, ktorá je v súčasnosti jednou z najpokrokovejších aplikačných metód pre dermálnu revitalizáciu pokožky tváre, krku, dekoltu a rúk. Aplikácia sa opakuje po mesiaci a následne podľa potrieb pleti za štvrť až pol roka. Ošetrenie je minimálne bolestivé.
Injekčná lipolýza - redukcia tuku
130€
Metóda na redukciu tuku, ktorá sa vykonáva pomocou injekcií obsahujúcich látky, ktoré rozpúšťajú tukové bunky. Je to účinná metóda na odstránenie lokálneho nadbytku tuku, ktorý sa nedá odstrániť cvičením alebo diétou. Lipolýzy sú enzýmy, ktoré prirodzene rozkladajú tukové bunky. Pri injekčnej lipolýze sa tieto enzýmy aplikujú priamo do tukových buniek, čo spôsobí ich rozpustenie. Účinok injekčnej lipolýzy sa začína prejavovať približne po 2-3 týždňoch. Celkový výsledok je viditeľný po 6-8 týždňoch. Oštrenie je potrebné opakovať.
Redukcia kruhov pod očami
Teosyal - 340€
Kruhy pod očami sú jedným z najčastejších estetických problémov, ktoré postihujú ľudí v každom veku. Môžu byť spôsobené rôznymi faktormi, vrátane dehydratácie, únavy, genetickej predispozície alebo starnutia. Ak vás trápia kruhy pod očami, injekčná korekcia Teosyal môže byť pre vás riešením. Teosyal je rad kyseliny hyalurónovej, ktorý sa používa na vyplnenie a zvlhčenie pokožky. Pri injekčnej korekcii Teosyal sa kyselina hyalurónová aplikuje do oblasti pod očami, kde pomáha vyplniť tmavé kruhy a vyhladiť pokožku.