Cenník

Tvárové ošetrenia
Clean quir Premium
59€
59€
Kombinované ošetrenie, ktoré sa skladá z mechanického a prístrojového čistenia. Cieľom je vyčistiť mazové zátky, zmenšiť veľkosť pórov, znížiť počet pupienkov a posilniť pokožku. Ošetrenie je doplnené o kyslíkové ošetrenie Oxylifting pre dôkladné dočistenie a upokojenie pokožky.
QUIR BOOSTER THERAPY
79€
79€
Ošetrenie vhodné pre 30+ Ošetrenie, ktoré dodá Vašj pleti rozjasnenie a okamžitý booster efekt. Zahŕňa enzými, kyselinu hyalurónovú, botoxové sérum. Účinok je podporený dermarollerom pre lepšie vpravenie aktívnych látok a biocelulóznou maskou.
QUIR HYDRATE
59€
59€
Ošetrenie prinesie vašej pleti sviežosť a novú vitalitu. O jej hydratáciu sa postará rad hydratačných prípravkov Quir Cosmetics
SPA Treatment
59€
59€
DOPRAJTE SI MASÁŽ TVÁRE, KRKU, DEKOLTU, HLAVY, RAMIEN A RÚK V SPOJENÍ S MASKOU A PRÍPRAVKAMI VHODNÝMI PRE VÁŠ TYP PLETI. RELAXAČNÉ HODINOVÉ OŠETRENIE ZACIELENÉ PRÁVE NA VAŠU PLEŤ
Biorepeel
od 89€
od 89€
Inovatívna metóda omladenia pokožky, ktorá ponúka bezpečný a efektívny spôsob, ako dosiahnuť mladistvý vzhľad a zároveň obnoviť pokožku. Tento revolučný postup využíva prírodné zložky a jemné kyseliny, aby odstránil vrásky, pigmentáciu a iné kožné nedokonalosti.
Mezoterapia / Nanomezoterapia
od 89€
od 89€
Oživte svoju pokožku s revolučnou metódou krásy. Mezoterapia je bezbolestný a účinný spôsob, ako obnoviť mladistvý vzhľad pokožky. Táto procedúra využíva mikroinjekcie s vysoko koncentrovanými vitamínmi, minerálmi a hyalurónovou kyselinou, ktoré sa aplikujú priamo do pokožky
Hifutherapy 4D
od 179€
od 179€
Revolučná cesta k mladšiemu vzhľadu bez chirurgického zákroku. HIFU Therapy využíva pokročilú ultrazvukovú technológiu na zvýšenie kolagénu a spevnenie pokožky. Tento neinvazívny postup pomáha odstrániť vrásky, zlepšiť kontúry tváre a zanechať vás s mladistvým a zářivým vzhľadom. S HIFU Therapy nebudete potrebovať žiadnu rekonvalescenciu a viditeľné výsledky budú postupne narastať.
Oxygeneo
89€
89€
Revolučný postup, ktorý dokáže pretransformovať váš vzhľad. Táto jedinečná technológia kombinuje tri dôležité kroky – exfoliáciu, infúziu a oxygenáciu – pre okamžitý a dlhodobý vplyv na vašu pokožku.
Cryoelektroporácia
69€
69€
Ošetrenie slúži na vpravovanie prípravkov do pleti. Priamo do pokožky sa aplikuje bohatá zmes vitamínov, minerálov, stopových prvkov a ďalších účinných látok. Pomocou tejto metódy sa vyhladzujú vrásky a zvyšuje sa hydratácia, prekrvenie a následne aj tonus pokožky.
Rádiothermolifting
od 89€
od 89€
Vráťte mladistvý lesk a pevnosť pleti s Rádiothermoliftingom. Táto moderná terapia využíva rádiofrekvenčné technológie a tepelnú energiu na bezbolestné spevnenie a zlepšenie kontúr pokožky.
Hydrafacial
od 79€
od 79€
Technológia hydrodermabrázie, umožňuje odstrániť odumreté bunky pokožky a zároveň prehĺbiť penetráciu aktívnych látok do pokožky. Hydrodermabrázia je jediný kozmetický postup, ktorý umožňuje vykonať čistenie, peeling, hydratáciu a výživu pokožky v jednom postupe.
Oxylifting
69€
69€
Táto pokročilá terapia využíva silu kyslíka a špeciálneho séra na okamžité omladenie pokožky. Oxylifting pomáha vyhladiť vrásky, zvýšiť hydratáciu a stimulovať tvorbu kolagénu, čím zanecháva vašu pleť sviežou a zářivou.
Philip Martin´s skincare
od 59€
od 59€
Zmyslový zážitok celkovej pohody. Príjemné vône, ktoré sprevádzajú pokožku na ceste obnovy.
IPL ošetrenia
od 30€
od 30€
Bezpečná cesta k bezchybnej pokožke. Intenzívne pulzné svetlo (IPL) je špičková technológia, ktorá pomáha odstrániť pigmentáciu, drobné vrásky, nežiaduce chlpy a ďalšie kožné nedokonalosti. V ponuke máme IPL Fotoomladenie, IPL Akné, IPL Epiláciu, IPL cievky, IPL Depigmentáciu
Laminácia obočia
49€
49€
Lash Lifting
60€
60€
Lash Booster
80€
80€
Telové ošetrenia
EMS SCULPTOR
od 79€
od 79€
Získajte svalový tvar a pevnosť, o akých sníva každý. EMS Sculptor je inovatívne zariadenie, ktoré využíva elektrické svalové stimulácie (EMS) na posilnenie svalov a formovanie postavy.
LASEROVÉ ODBÚRAVANIE TUKU/CELULITÍDY
od 109€
od 109€
Revolučný spôsob, ako sa zbaviť nežiaducich tukových zásob. Táto moderná technológia využíva laserové svetlo na presné cieľové odstránenie tukových bunkiek, bez chirurgického zákroku.
RÁDIOFREKVENČNÉ TVAROVANIE POSTAVY
od 89€
od 89€
Bezbolestná cesta k ideálnemu vzhľadu. Táto pokročilá technológia využíva rádiofrekvenčné vlny na zlepšenie elasticity pokožky, zmenšenie tuku a spevnenie kontúr tela.
Estetická medicína
SISTHAEMA HEVO+T
280€
280€
Výnimočnosť ošetrenia spočíva v kombinácii 2 látok – fragmentovanej kyseliny hyalurónovej v dvoch molekulových hmotnostiach a trehalózy. Táto unikátna kombinácia zabezpečuje dlhodobú hydratáciu kože, čím udržiava pleť napnutú a hydratovanú dlhšie ako v prípade aplikácie samotnej kyseliny hyalurónovej.
Vlasová mezoterapia
170€
170€
Stimulácia vlasových korienkov a pokožky hlavy, ktoré znižujú vypadávanie vlasov, podporujú rast nových vlasov, regenerujú vlasové cibuľky a fantasticky zlepšujú celkovú kvalitu a hrúbku vlasov.
SKINBOOSTER REVITRANE
250€
250€
Revitrane HA20 Skinbooster je jednofázová výplň so silným hydratačným účinkom. Jemne zosieťovaný gél kyseliny hyalurónovej na revitalizáciu hlbokých partií pokožky, na zvýšenie elasticity a zvýšenie úrovne hydratácie. Prípravok jemne vypĺňa jemné vrásky, dodáva pokožke správnu mieru napätia a pozdvihuje tkanivá.
Profhilo
280€
280€
Inovatívna bioremodelačná technika zlepšenia kvality kože. Efektívna, rýchla a bezpečná forma omladenia. Okamžitý efekt plnej a omladenej pleti. Prevencia starnutia – stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu a obnovuje hladinu kyseliny hyalurónovej
Výplne pier kyselinou hyalurónovou
280€
280€
Teosyal
Contouring tváre
od 280€
od 280€
brada, sánka, lica..
Korekcia kruhov pod očami
340€
340€
Teosyal
Aplikácia Botulotoxínu
od 110€
od 110€
Pracujeme so značkou Dysport. 1 lokalita - 110€
Potenie dlane / podpazušie
od 350€
od 350€
Dysport
Ijekčná lipolýza - rozpúšťanie tuku
130€
130€
1 ampulka
Kaderníctvo
Dámsky strih
39€
39€
Umývanie + fúkaná
170€
170€
*K službám môže byť pripočítaný doplatok v prípade extra dlhých a hustých vlasov vo výške 25€
Farbenie
129€
129€
Služba zahŕňa konzultáciu, farbenie Philip Martin´s, regeneráciu, umývanie a záverečný styling *K službám môže byť pripočítaný doplatok v prípade extra dlhých a hustých vlasov vo výške 25€
Melir
169€
169€
Sťahovanie farby
200€
200€
Balayage
169€
169€
Trichologická diagnostika vlasovej pokožky
39€
39€
Pred vyšetrením si 2 dni neumývajte vlasy.
Trichologická diagnostika + čistenie vlasovej pokožky
75€
75€
Pred príchodom si 2 dni neumývajte vlasy *K službám môže byť pripočítaný doplatok v prípade extra dlhých a hustých vlasov vo výške 25€
UNder Control
od 89€
od 89€
Osviežujúce ošetrenie pre suché a strapaté vlasy. Poskytuje lesk a hebkosť. Eliminuje krepovatenie a elektrostatiku. Pomáhaudržiavať vlasy vdisciplínetým, že ich chráni pred zdrojmi tepla (fén, žehlička) a vlhkosťou. Nezanecháva žiadne zvyšky, nemastí a nezaťažuje vlasy. *K službám môže byť pripočítaný doplatok v prípade extra dlhých a hustých vlasov vo výške 25€
Pánsky strih + umývanie + styling
17€
17€
rezervujte si svoj termín
Jednoduchá online rezervácia