HIFUtherapy 4D

Revolučná technológia HIFU - vysoko intenzívny fokusovaný ultrazvuk - bola vyvinutá na amerických klinikách, v roku 2011 získala FDA a CE certifikáciu. Jedná sa o prístroj fungujúci na báze fokusovaného ultrazvuku. Zo špeciálnej sondy sú vysielané jednotlivé ultrazvukové vlny, ktorých účinok je koncentrovaný do jedného bodu. Proti chirurgickému liftingu tváre je účinnosť prístroja HIFUtherapy Mediswiss 4D porovnateľná. Metóda je veľmi populárna a využívajú ju aj celebrity. Ošetrenie HIFUtherapy Mediswiss 4D možno použiť na kompletný facelifting, ale aj na čiastkové ošetrenie tváre v oblasti očí, tváre, krku, ale aj dekoltu .... proste tam, kde chcete riešiť nejaký problém.

Ako HIFUtherapy premieňa váš vzhľad?

Pôsobením HIFUtherapy 4D dôjde v mieste ošetreného podkožia k vytvoreniu hustej 3D matrice koagulačných bodov, ktoré vyvolajú postupné spevňovanie podporné tkaniva. Vo vašom podkoží sa totiž začne tvoriť kolagén, vďaka ktorému sa bude vaša pleť sama postupne vypínať. Ošetrenie je k vášmu organizmu šetrné, a tak sa vykonáva len ambulantne, teda bez nutnosti hospitalizácie. HIFUtherapy 4D je celkovo časovo nenáročné ošetrenie.

Na bolesť zabudnite:

Časté otázky klientov smerujú tiež na bolestivosť a bezpečnosť ošetrenia. Pri ošetrení sa môžu dostavovať nepríjemné pocity. Tie sú ale dokladom správneho zacielenia ultrazvuku a jeho aktuálneho pôsobenia v spodnej vrstve vašej pokožky. Nebezpečnosť ošetrenia je veľmi mizivá vďaka tomu, že neprebieha operatívne. Ultrazvuk všeobecne je metóda, ktorú lekári používajú 50 rokov, a je teda dostatočne preverená.

Indikácie: hĺbkové vypínanie pokožky a jej rejuvenizácia, neinvazívny lifting tváre, lifting podbradku, krku, dekoltu... 

 HIFU - vysoko intenzívny fokusovaný ultrazvuk je smerovaný a aplikovaný frakčne do hlbokých vrstiev pokožky.

Pôsobenie: termálne koagulácie na SMAS (povrchový svalový aponeurálny systém), fasciu, hlbokú dermis a podkožné väzivové tkanivo s gradujúcim výsledkom v napnutí pokožky a jej rejuvenizáciu.

Dvojitý efekt - regenerácia kolagénu a kontrakcie SMAS pri jednotlivom ošetrení

Doba po ošetrení Metóda HIFUtherapy  4D: je založená na tom, že ultrazvuk v pleti naštartuje tvorbu kolagénu a spolu s tým aj postupné spevňovanie podporných tkanív. Väčšina klientov pozoruje viditeľné zmeny bezprostredne po ošetrení, celý proces omladenia pleti je dokončený do 3 mesiacov. Po zákroku môže byť vaša pleť začervenaná, citlivá alebo mierne opuchnutá. To je ale jediný vedľajší efekt, ktorý sa môže dostaviť. Problémy postupne odoznievajú. Obavy napríklad z obmedzenia v práci alebo pri voľnočasových aktivitách tak pokojne hoďte za hlavu. HIFUtherapy omladzuje vašu pleť šetrne. Bezprostredné zmeny na koži skryje bez problémov bežný make-up

Ako dlho účinok HIFUtherapy pretrvá?  Mnohé otázky smerujú tiež k trvalosti ošetrenia a nutnosti jeho opakovanie. Ako sme načrtli vyššie HIFUtherapy nerieši len prejav starnutia pleti, ale najmä jeho príčinu - nejde o vyhladenie zvonku, ale zvnútra. Vďaka obnoveniu tvorby kolagénu (jeho nedostatočná tvorba je príčinou vzniku vrások a ochabnutia pleti) si vaša pokožka udrží mladistvejší vzhľad dlho. Štúdia zo Spojených štátov amerických ukazujú, že účinok ošetrenia pretrvá od 24 mesiacov až po dobu piatich rokov!