PERMANENTNÝ MAKE UP
OBOČIE, OČNÉ LINKY, PERY

PMU OBOČIE

Čiarkované obočie prístrojovou technikou pre všetky typy pleti už BEZBOLESTNE. Tvar vám predkreslím podľa vášho želania a farbu si vyberiete ideálne podľa vašich prirodzených vlasov. Poprosí obočie si 2 týždne netrhajte a príďte nenalíčené, aby sa pigment vstrebal do suchej pokožky bez makeupu.
MICROBLADING:  čiarkované obočie microbladingom - čepielkami už pre všetky typy pleti a BEZBOLESTNE. Tvar vám predkreslím podľa vášho želania a farbu si vyberiete ideálne podľa vašich prirodzených vlasov. Poprosí obočie si 2 týždne netrhajte a príďte nenalíčené, aby sa pigment vstrebal do suchej pokožky bez makeupu. V prípade, že máte mastnú, alebo zmiešanú pleť, prípadne chcete predĺžiť efekt korekcia bude prístrojom (2. sedenie).

OČNÁ LINKA

Tetovanie očnej linky. Predĺžené očné linky nerobíme, nakoľko vekom viečko klesá a linka vyzerá nevkusne. Len po koniec oka. A či tetovanie boli? Používame vynikajúce anestetiká, ktoré Vám odporúčame vyzdvihnúť deň pred procedúrou.

PERY TETOVANIE

Aj pery sa tetujú? Áno, môžeme vám vtetovať kontúru a roztieňovať do stratena, aby linka nebola ostrá. Prípadne je najčastejšou metódou tetovanie celých pier. Farbu si môžete vybrať podľa svojho obľúbeného rúžu / ceruzky.