oxygeneo

 
*Pred vykonaním online rezervácie si, prosím, prečítajte informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov*
 

oxygeneo

3 TERAPIE V JEDNOM OŠETRENÍ

Oxygeneo je inovatívne kyslíkové ošetrenie pleti, ktoré súčasne pleť prečistí, hydratuje, zavitaminizuje. Dochádza k okysličeniu zvnútra, vďaka čomu sa stráca jemné akné a zabraňuje starnutiu pokožky. Už po jednom ošetrení je viditelné zlepšenie. Je vhodné kedykoľvek, keďže nemá žiadnu dobu rekonvalescenie. Ak Vás čaká významná udalosť, je ideálne oštrenie absolvovať bezprostredne pred ňou a tak bude aj Váš make up vyzerať fantasticky.

V ponuke máme 3 typy kapsúl. So správnym výberom Vám radi poradíme.

OXYGENEO NEO REVIVE

 • - Oživenie unavenej pleti
  - Redukcia vrások a liniek
  - Zlepšenie textúry pleti
  - Vyhladenie pleti

OXYGENEO NEO BRIGHT

 • - Zosvetlenie pokožky
  - Zlepšenie textúry pleti
  - Hlboká infúzia
  - Kvalitné aktívne látky
  - Vynikajúce výsledky

OXY GENEO AKNÉ

 • - Hĺbkové čistenie
  - Rovnováha mastnej pleti
  - Zlepšenie textúry
  - Eliminácia nežiadúceho lesku pleti

Čo robí OxyGeneo

 • vyhladzuje nedokonalosti pokožky

 • omladzuje pleť tváre a dekoltu

 • odstraňuje jemné vrásky a veľké zjemňuje

 • redukuje jazvy po akné

 • vypína pokožku pre dosiahnutie mladšieho vzhľadu

 • redukuje akné
1: Tripolárna rádiofrekvencia - na dôkladne očistenú a dezinfikovanú pleť sa nanesie tenká vrstva špeciálneho gélu. Následne sa TriPollar hlavicou prechádza po celej tvári, čím sa pokožka prehrieva a vo vnútorných vrstvách sa tvorí nový kolagén. TriPollar rádiofrekvenčná technológia nevyužíva žiadny druh svetla, a preto je možné túto hlavicu použiť na ošetrenie všetkých typov pleti, a to po celý rok. Ošetrenie TriPollar hlavicou je úplne bezbolestné a výsledky sú viditeľné ihneď po prvom ošetrení.

2: Oxygeneo inovatívne ošetrenie pleti prináša tri základné procedúry súčasne:

1.  Exfoliácia vonkajšej vrstvy kože

OxyGeneo exfoliáciou vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky a pripravuje ju na príjem aktívnych látok. OxyGeneo je bezpečný pre všetky typy pleti a stará sa o citlivú pokožku bez podráždenia.

2. Infúzie základných revitalizačných živín

Pomocou našej exkluzívnej kapsule prístroj OxyGeneo čistí pleť a pri tom vpravuje do pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať medzi NeoRevive pre omladenie a proti starnutiu pleti alebo NeoBright pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.

NeoRevive je exkluzívna formula, ktorá prináša vynikajúce omladenie pleti a je prevenciou proti starnutiu.

NeoBright zaisťuje optimálne zosvetlenie pleti, výživu a omladenie.

3. Okysličenie pokožky, ktoré vychádza zvnútra

OxyGeneo produkuje bubliny Co2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek.

Táto exkluzívna kombinácia zlepšuje tón pleti, vyrovnáva štruktúru a vyživuje pleť - dáva vám vyvážený zdravý vzhľad, zjemňuje jemné vrásky. Vaša pleť bude okamžite cítiť rozdiel.Procedúra OxyGeneo je vhodná pre všetky vekové kategórie žien, trvá 60 alebo 30 minút a prebieha v troch krokoch. Prvým je exfoliácia - odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Vaša pleť sa vyhladí, obnoví a pripraví na príjem živín a aktívnych látok. Druhý krok je tzv. infúzia - OxyGeneo pomocou špeciálnej aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl - pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry. Tretím, najdôležitejším krokom je okysličenie pleti. OxyGeneo vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus. Vďaka tejto prírodnej metóde sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky.