LASH BAR


LASH LIFTING

27€

Lash lifting je technika natočenia a zvýraznenia prírodných mihalníc. Je to ideálne riešenie pre ženy, ktorým predĺžovanie mihalníc umelými nevyhovuje. Mihalnice sa jemne vytočia, oko sa krásne opticky zvýrazní a zväčší. Vytvorí sa hlboký a zvodný pohľad. Riasy sa týmto ošetrením posilnia a vyživia. Ošetrenie je vhodné aj pre klientky, ktoré majú málo vytočené mihalnice alebo smerujú dole, po odstránení umelých mihalníc. Ošetrenie je vhodné absolvovať 1x počas mesiaca. Po aplikácií sa nesmie 24 hodín na mihalnice aplikovať voda, make up, odličovacie prostriedky, ísť do sauny.

Odporúčame kombinovať s Lash Botoxom.

LASH BOTOX

15€

  • Unikátne ošetrenie prírodných mihalníc. Uzdravuje, urýchľuje rast a výrazne posilňuje prirodzené mihalnice. Dodáva mihalniciam vitamíny, olej pre ich lesk, zväčší ich objem, posilní rast a hĺbkovo ich vyživí. Ošetrenie je vhodné absolvovať 1x počas mesiaca. Po aplikácií sa nesmie 24 hodín na mihalnice aplikovať voda, make up, odličovacie prostriedky, ísť do sauny.

LASH BOOSTER

40€

Kombinácia ošetrení Lash lifting a Lash botox. Riasy sa týmto ošetrením posilnia, vyživia a zostanú krásne natočené a zvýraznené. Súčasťou ošetrenia je aj farbenie rias. Ošetrenie je vhodné absolvovať 1x počas mesiaca. Po aplikácií sa nesmie 24 hodín na mihalnice aplikovať voda, make up, odličovacie prostriedky, ísť do sauny.

LAMINÁCIA OBOČIA

30€

Laminácia obočia je nová procedúra, pomocou ktorej sa dá krásne vytvarovať obočie.

Obočie vám vďaka tejto metóde zafixujeme do požadovaného tvaru a zároveň zvýrazníme jeho intenzitu a farbu.

Doba pôsobenia:

 5-6 týždne

Dĺžka ošetrenia:

 45-60 min.

Odporúčanie:

 Pre dosiahnutie dlhotrvajúceho efektu po ošetrení nič nenanášajte na obočie po dobu 24 hodín.

Nissium

Porttitor