HAIR FILLER

Špecializovaný prípravok HAIR FILLER je jedinečnou kombináciou kyseliny hyalurónovej, rastových faktorov a biomimetických peptidov, ktoré účinne eliminujú problém vypadávania a oslabených vlasov, stimulujú revitalizáciu folikúl a opätovný rast zdravých vlasov.

Venome Hair Filler obsahuje jedinečný vzorec 7 peptidov, kyseliny hyalurónovej, eukalyptu a arginínu!

Vhodne zvolená sekvencia komplexu zložiek stimuluje aktivitu a delenie buniek a urýchľuje mikrocirkuláciu v pokožke hlavy.

Biomimetické peptidy sú synteticky vyrábané aminokyseliny s krátkym reťazcom, ktoré sú dokonalou reprezentáciou rastových faktorov, tj. Modulačných látok, nachádzajúcich sa v ľudskom tele, zodpovedných za stimuláciu rastu, delenia zvyšných buniek.

Rastové faktory, na druhej strane, sú polypeptidy, ktoré môžu stimulovať alebo inhibovať bunkové procesy, Špecifickým typom práce peptidov a rastových faktorov je väzba na transmembránový receptor cieľovej bunky a zahájenie prenosu signálov vnútri buniek, čo vedie k schopnosti ovládať metabolické procesy na vybranom mieste.

Rastové faktory a peptidy používanie v prípravku Venome Trycho Hair Filler pôsobia synergicky a na rôznych úrovniach problému, stimulujú bunky k nepretržitému rastu a práci, znižujú stratu slabých a poškodených vlasov a znižujú problém androgenetickej alopécie.

Dokonale vybrané účinné látky neustále stimulujú proliferáciu buniek, stimulujú tvorbu nových ciev, vďaka čomu získavame adekvátnu výživu a okysličovanie vlasových cibuliek.

Obmedzujeme teda aj vypadávanie vlasov spôsobené dihydrotestosterónom (DHT), ktorý prispeva k zníženiu prekrvenia folikulov a v dôsledku toho brzdí normálny rast.

Účinné násobenie buniek vďaka aktivite Polypeptidu-11 pomáha urýchliť proces zahustenia vlasov. Výrobok účinne regeneruje vlasové cibulky po silných kaderníckych ošetreniach, ktoré negatívne ovplyvnili stav pokožky hlavy a vlasov.

INDIKÁCIE:

  • Spomalenie androgénnej alopécie u mužov a žien
  • Inhibícia vypadávania vlasov v dôsledku stresu alebo ročného obdobia
  • Starostlivosť o oslabené vlasy spojená s častým farbením
  • Starajte sa o tenké, riedke vlasy
  • Starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy pred a po transplantácii
  • Stimulácia rastu nových vlasov
  • Zlepšenie krvného obehu
  • Revitalizácia vlasových folikulov
  • Obnovuje prirodzenú farbu pre opätovný rast vlasov - skvelý spôsob, ako sa vysporiadať so sivými vlasmi